Oficiální webové stránky Michala Rady

Rodina

Byl jsem ženatý. Na tu dobu vzpomínám se smíšenými pocity. Pochopitelně ke konci nic moc, ale na to před tím vzpomínám rád. Exmanželka Helena ale už do mého života nepatří, mám rodinu jinou.

Žiju s Dášenkou (Dagmar Hornychová), což je zároveň popravdě i moje vedoucí kanceláře a asistentka. Je to moje pravá ruka (no spíš oko). Společný život se nám snad daří, rozhodně si nemůžu stěžovat (no vážně, nemůžu...)

Ale vážně: Svou rodinu a svůj domov považuju za to nejdůležitější v životě. Jsem šťastný a bude skvělé, pokud to tak zůstane. Je moc krásné mít se kam po perném dnu vrátit a usínat a probouzet se vedle člověka, kterého milujete. Pro mě je rodinné zázemí důležité a fakt, že spolu s Dášenkou i žijeme i pracujeme, nepovažuju za negativum - ba naopak.

« zpět

Misa-v-bile-kosili-opreny-o-zidli-v-sede-zmensena

Nabídka

Rychlomyšlenka...

  • Není to ideální, ale vláda by asi důvěru dostat měla...

    5.8.2013

    Kdybych já byl poslancem a měl možnost hlasovat o důvěře Rusnokově vládě, hlasoval bych PRO důvěru. Přestože některé členy vlády (jako je ministr kultury Balvín) nechápu a přemýšlím o jejich zdravém rozumu, se spoustou se znám osobně a věřím jim i jejich cílům. Teď si zkrátka zasloužíme alespoň trochu rozumnou vládu, která začne napravovat to, co způsobyly vlády pravicové a zachání - i v Evropě - co se dá. Více v mém dnešním miničlánku…

  • Starší »

Odkazy

Hledat