Oficiální webové stránky Michala Rady

Moje tvorba

Ze svých starších webových stránek sem postupně přehazuji svoji tvorbu - ne vše tu tedy je a leccos se již i poztrácelo, za což se omlouvám.

Člověk je tvor tvořivý. No u mě to leckdy znamená dost pohromu, ale snad těch pár střepů, co najdete i na tomto mém webu, vám udělá radost.

Moje literární tvorba

V určité době jsem byl poměrně známým (čti jako "komentovaným") autorem spíše kratších povídek a kratších literárních děl. Vždycky se mi líbilo sci-fi, o dost méně pak už fantasy (ale i k této tvorbě jsem se občas obrátil) a horory. Na těchto stránkách najdete díla buď vydaná a určená k volnému šíření po rozhodnutí autora (prosím, pořádně si pročtěte autorské právo, než začnete nesouhlasit), nebo díla jinak volná k distribuci v elektronické podobě. Snad se vám bude alespoň něco líbit.

Z pochopitelných důvodů sem můžu vyvěsit jen opravdu něco, a to věci, které nejsou chráněny žádnými jinými právy.

Software

Psaní programů jsem se věnoval - je to taky už dost dlouho. I dnes si občas sednu ke kódu komunitně tvořených projektů jako je NVDA, apod. Ale už na kódy není tolik času - to víte...

Zde umístěné utilitky a skrypty jsou vždy freewarovou záležitostí, směle je tedy vyzkoušejte, třeba se vám některé budou hodit.

Misa-v-bile-kosili-opreny-o-zidli-v-sede-zmensena

Nabídka

Rychlomyšlenka...

  • Není to ideální, ale vláda by asi důvěru dostat měla...

    5.8.2013

    Kdybych já byl poslancem a měl možnost hlasovat o důvěře Rusnokově vládě, hlasoval bych PRO důvěru. Přestože některé členy vlády (jako je ministr kultury Balvín) nechápu a přemýšlím o jejich zdravém rozumu, se spoustou se znám osobně a věřím jim i jejich cílům. Teď si zkrátka zasloužíme alespoň trochu rozumnou vládu, která začne napravovat to, co způsobyly vlády pravicové a zachání - i v Evropě - co se dá. Více v mém dnešním miničlánku…

  • Starší »

Odkazy

Hledat