Oficiální webové stránky Michala Rady

Moje tvorba

Ze svých starších webových stránek sem postupně přehazuji svoji tvorbu - ne vše tu tedy je a leccos se již i poztrácelo, za což se omlouvám.

Člověk je tvor tvořivý. No u mě to leckdy znamená dost pohromu, ale snad těch pár střepů, co najdete i na tomto mém webu, vám udělá radost.

Moje literární tvorba

V určité době jsem byl poměrně známým (čti jako "komentovaným") autorem spíše kratších povídek a kratších literárních děl. Vždycky se mi líbilo sci-fi, o dost méně pak už fantasy (ale i k této tvorbě jsem se občas obrátil) a horory. Na těchto stránkách najdete díla buď vydaná a určená k volnému šíření po rozhodnutí autora (prosím, pořádně si pročtěte autorské právo, než začnete nesouhlasit), nebo díla jinak volná k distribuci v elektronické podobě. Snad se vám bude alespoň něco líbit.

Z pochopitelných důvodů sem můžu vyvěsit jen opravdu něco, a to věci, které nejsou chráněny žádnými jinými právy.

Software

Psaní programů jsem se věnoval - je to taky už dost dlouho. I dnes si občas sednu ke kódu komunitně tvořených projektů jako je NVDA, apod. Ale už na kódy není tolik času - to víte...

Zde umístěné utilitky a skrypty jsou vždy freewarovou záležitostí, směle je tedy vyzkoušejte, třeba se vám některé budou hodit.

Misa-v-bile-kosili-opreny-o-zidli-v-sede-zmensena

Nabídka

Rychlomyšlenka...

  • Vláda - co s tím dál?

    8.7.2013

    Pro naši zemi není řešením zakonzervování současného žalostného stavu pod vedením Rusnoka a Fischera, ale předčasné volby. To je opravdu jediná správná cesta. Obávám se, že vše bohužel míří k situaci, která zde byla již v minulém volebním období, kdy "prozatímní" vláda vládla jaksi až do neprozatimních voleb. Tehdy si novináři našli obětního beránka v ČSSD, koho si asi najdou letos…? Nebo že bychom zase za všechno mohli my? Výklady a komentáře k současné politické situaci jsou naprosto mimo realitu. Jako autora sci-fi mne to těší, jako občana a politika děsí…

  • « Novější | Starší »

Odkazy

Hledat