Oficiální webové stránky Michala Rady

Terry Pratchett: Nevídaní akademikové

Čtenářský deník

Název: Nevídaní akademikové

Autor: Terry Pratchett

Bylo jen otázkou času, kdy do Ankh-Morporku dorazí fenomén fotbal. Jak si s tím poradí mágové Neviditelné Univerzity, když při hře nesmí použít ani ždibíček magie, toť otázka hodná Úžasné zeměplochy. Mágům takto zavařila závěť arcikancléře Ochranky Vícevelkého. Podmínkou získání jeho pozůstalosti je to, aby se Neviditelná Univerzita prostřednictvím svého vlastního fotbalového týmu zúčastnila turnaje. Takže fotbal! Ubozí mágové otvírají slovník vulgárních slov začínajících na F, velice neradi se vysvlékají ze svých hábitů za účelem oblečení herních kalhot, aby sehráli tuto zcela anarchistickou hru plnou neočekávaných proměnných. Bummpin!

Žánr: Fantasy, četl jsem od 21.1.2013 do 28.1.2013

Moje hodnocení: 1 - Skvělé

Z počátku se mi do toho moc nechtělo, myslel jsem, že to bude kravina, ale je to opět tradičně skvělé. A fotbal takhle opravdu neznáte. Krom toho jsou tam i modelky a trochu pohádek.

« zpět

Misa-v-bile-kosili-opreny-o-zidli-v-sede-zmensena

Nabídka

Rychlomyšlenka...

  • Není to ideální, ale vláda by asi důvěru dostat měla...

    5.8.2013

    Kdybych já byl poslancem a měl možnost hlasovat o důvěře Rusnokově vládě, hlasoval bych PRO důvěru. Přestože některé členy vlády (jako je ministr kultury Balvín) nechápu a přemýšlím o jejich zdravém rozumu, se spoustou se znám osobně a věřím jim i jejich cílům. Teď si zkrátka zasloužíme alespoň trochu rozumnou vládu, která začne napravovat to, co způsobyly vlády pravicové a zachání - i v Evropě - co se dá. Více v mém dnešním miničlánku…

  • Starší »

Odkazy

Hledat