Oficiální webové stránky Michala Rady

9.2.2013: Letos poprvé na procházce

2013-02-09-barrandov Letos víceméně poprvé na procházce. Zvolili jsme Barrandov, a to taky proto, že již přes deset let tam "nově" jezdí tramvaje. Já jsem nikdy tramvají v Barrandově nebyl a Dášenka taky ne. Jeli jsme se tam teda podívat a když už jsme tam byli, tak jsme se prošli po okolí, konkrétně do Klukovic a Prokopského údolí, ale je fakt že byla dost zima, takže jsme se po třech kilometrech vrátili a po obědě jsme jeli domů.

Musím říct, že Barrandov je takové rozporuplné místo. Na jedné straně hezké novostavby a naprostý klid a na straně druhé dost příšerně vyhlížející paneláky a - prostě tam takhle v únoru v sobotu chcípnul pes. Pro ty, kdo stojí o klid za cenu odtržení trochu od centra města je to ale místo krásné, Prokopské údolí je fajn a člověk se dostane i do lesa mezi stromy. Připadá si trochu jako na vesnici, za zády však jezdí tramvaj.

Ale výlet to byl moc hezký, i když je fakt dost znát, kdy sluníčko svítí a kdy ne. A vyjet si jen tak na okraj Prahy se projít kolem je taky fajn.

« zpět

Misa-v-bile-kosili-opreny-o-zidli-v-sede-zmensena

Nabídka

Rychlomyšlenka...

  • Není to ideální, ale vláda by asi důvěru dostat měla...

    5.8.2013

    Kdybych já byl poslancem a měl možnost hlasovat o důvěře Rusnokově vládě, hlasoval bych PRO důvěru. Přestože některé členy vlády (jako je ministr kultury Balvín) nechápu a přemýšlím o jejich zdravém rozumu, se spoustou se znám osobně a věřím jim i jejich cílům. Teď si zkrátka zasloužíme alespoň trochu rozumnou vládu, která začne napravovat to, co způsobyly vlády pravicové a zachání - i v Evropě - co se dá. Více v mém dnešním miničlánku…

  • Starší »

Odkazy

Hledat