Oficiální webové stránky Michala Rady

22.2.2013: Zima v Praze

Fotka zimní Ládví - pohled na koleje a silnici s auty v zimním soumraku se sněhem Dnes odpoledne jsme jeli z kanceláře tramvají zasněženou Prahu, trochu vymrzlí z procházky od mé akademické kanceláře na trambaj na Ládví. A bylo to fajn. Letos poprvé se mi zima v Praze líbila. Sníh drží a nestává se nechutnou břečkou a krásně křupe pod botama. A navíc trochu sněžilo a už byl soumrak, takže atmosféra byla skvělá.

Mám rád zimu když je opravdový sníh a ne žádná břečka. To se člověk může procházet ve sněhu a užívat si bílo kolem sebe. A tak to má vypadat. Před rokem jsem Dášence udělal překvapení a kolem Valentýna jsem jí vzal do Kouřimi na víkend. Kdo si vzpomínáte, byl to zrovna nejmrazivější víkemd v roce a teplota pod dvacet stupňů nebyla ničím neobvyklým. A bylo to fajn, protože nad středními čechami krásně vylezlo slunce, nebe bylo jasně modré a teplotak kolem -25 stupňů - a bylo to fakt fajn. To dnes nebylo, protože od rána chumelí a proslýchá se, že dnes nejspíš i v Praze padne rekord sněhových srážek, ale svoje kouzlo to taky má.

Krásné procházky zimními městy přeji.

« zpět

Misa-v-bile-kosili-opreny-o-zidli-v-sede-zmensena

Nabídka

Rychlomyšlenka...

  • Není to ideální, ale vláda by asi důvěru dostat měla...

    5.8.2013

    Kdybych já byl poslancem a měl možnost hlasovat o důvěře Rusnokově vládě, hlasoval bych PRO důvěru. Přestože některé členy vlády (jako je ministr kultury Balvín) nechápu a přemýšlím o jejich zdravém rozumu, se spoustou se znám osobně a věřím jim i jejich cílům. Teď si zkrátka zasloužíme alespoň trochu rozumnou vládu, která začne napravovat to, co způsobyly vlády pravicové a zachání - i v Evropě - co se dá. Více v mém dnešním miničlánku…

  • Starší »

Odkazy

Hledat